Zaczynasz dzień z uśmiechem.

Nie możesz się już doczekać, kiedy będziesz wdrażać wyczekane działania w swojej firmie.

Chce Ci się.

Wiesz, że to co robisz, to jest to – dla Ciebie i Twoich klientów.

Planujesz dzień i czujesz wewnętrzną radochę. Wieczorem idziecie dzisiaj z mężem na randkę. Ty jesteś spokojna, bo wiesz, że Twój biznes hula znakomicie i nie musisz co chwila sprawdzać maili i oddzwaniać.

Czujesz niesamowite spełnienie, bo realizujesz się z serca w Twoim biznesie. Jednocześnie stan na koncie pozwala na spełnianie pragnień.

Bliskie Tobie?
Chcesz tak czy masz? Jak wygląda Twój dzień w biznesie?

Być może kolejny raz stanęłaś przed wyborem: klienci czy bliscy?

Odłożyłaś na bok spacer z dziećmi, randkę z mężem, bo przecież musiałaś dopracować tą ofertę. Wiesz, że teraz tak trzeba, że to chwilowe… I tak mija kolejny rok.

Kolejny wieczór. Przykładasz głowę do poduszki.
Chcesz tylko zamknąć oczy. Nie myśleć. Zostawić za sobą ten dzień i wszystkie smutki.

Otwierasz oczy i mówisz do siebie: „Dłużej tak nie mogę”.

Chcesz, by ktoś Cię wysłuchał. A może potrzebujesz przyznać sama przed sobą, że to, co działało jeszcze chwilę temu, dziś już zupełnie się nie sprawdza? Czy powinnaś znaleźć sobie nowy kierunek? A może wystarczy, jeśli do obranego celu pójdziesz inną drogą?

W biznesie przeszłaś już pewną drogę i wiesz, czego chcesz.

Nazywają Cię kobietą sukcesu, mówią, że osiągnęłaś tak wiele.

Ty jednak czujesz, że coś nie tak, że coś zgrzyta.

Odeszła gdzieś radość, ekscytacja, która napędzała Cię do działania. Jej miejsce zajęło zniechęcenie i frustracja.

Czujesz, że im więcej z siebie dajesz, tym trudniej zrobić Ci kolejny krok.

biznes

A teraz wyobraź sobie, że obok jest ktoś, kto Ciebie rozumie, wysłucha i doda wiatru w Twoje zapomniane skrzydła

Ktoś kto był w tym podobnym miejscu.
Ktoś  to dobrze wie, jakie myśli kołaczą się w Twojej głowie i wie, jak nie dać się im przytłoczyć.
Ktoś, kto usiądzie z Tobą przy stole i pomoże Ci zrozumieć, w którym miejscu skręciłaś w nie tą ścieżkę.

Druga kobieta, mentorka, doświadczona przedsiębiorczyni, która swoją biznesową wiedzą wesprze Cię w drodze do siebie.

Pozwól mi być tą osobą.

Poprowadzę Cię na spotkanie z samą sobą i pokażę, jak dotrzeć tam,
gdzie kryją się Twoje prawdziwe potrzeby.

W pełnej szczerości przyjrzymy się Twojemu biznesowi z poziomu serca.

biznes

Oferuję Tobie

Rozmowy o Tobie i Twoim biznesie

Co zyskasz dla siebie?

 • Zatrzymasz się i poczujesz co dla Ciebie ważne, gdzie chcesz i co chcę

 • Skoncentrujesz swoją energię ,aby być bardziej efektywną bez dalszego zapierdzielania

 • Doświadczysz zrelaksowania całego układu nerwowego

 • Zwiększysz swoją uważność na siebie, swój biznes i zarabianie

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Rozmowy o Tobie i biznesie to pakiet 3 spotkań po 60 minut.

Spotkania odbywają się online lub osobiście w Sobótce

Naszą współpracę poprzedzamy wstępną rozmową, tzw. biforkiem zapoznawczym – 22 min.

Umawiamy się w online kalendarzu co 1 – 1,5 tygodnia

Dostajesz ode mnie zadania do wykonania

Nasze rozmowy są całkowicie zorientowane na Twój konkretny biznes i Twoją sytuację.

Ty decydujesz nad czym pracujemy, nic Ci nie narzucam. Ty wiesz jaki case jest aktualnie ważny

Inwestycja: 930 zł

 • Pracujemy indywidualnie. Mam tylko dla Ciebie swój czas i swoją uważność. Możesz szczerze i z otwartością dzielić się z tym co w Tobie. Zostanie to wysłuchane i zauważone. Zapraszamy to co niewidziane, spychane a ważne. Przyjrzymy się czego nie chcesz zobaczyć, czego uznać, docenić. Nasza współpraca zadziewa się w bezpiecznej, dobrej atmosferze i w Twoim tempie.

 • Dzięki wstępnej rozmowie możemy się bliżej poznać, określić swoje intencje, kierunki, oczekiwania. Wspiera nas to w dalszej konkretnej pracy.

 • Ilość spotkań pozwala na przyjrzenie się Twojej sprawie i wypracowaniu kierunku, głębi i fundamentu Twojej dalszej osobistej pracy. Nie jest to jakiś długaśny proces transformacji. Szanuję Twój czas jako przedsiębiorcy. Skupiamy się na tym co woła na dany moment. Ty zaś siadasz na tyłku i pracujesz ze sobą. Stajesz się sam dla siebie najlepszym obserwatorem i wsparciem.

 • Masz wybór odnośnie spotkań. Możesz być ze mną na osobistym spotkaniu albo spotkać się online.  Pełna elastyczność. Kiedy zostajesz w domu masz większą swobodę. Nie musisz się szykować, jechać, po prostu siadasz przed komputerem i jesteśmy. Spotkania osobiste mają też tą wyjątkowość, bo możemy być jeszcze bliżej, energią z energią. Niezależnie jak zdecydujesz to moja pozytywna energia będzie nam zawsze towarzyszyć.

Co mówią inni o naszej współpracy:

Praca z Tobą to połączenie duchowości z konkretem. Było mi cudownie, wręcz idealnie. Nie miałem problemu, nawet jeśli w pierwszej chwili nie wiedziałam jak odpowiedzieć. Samo po chwili przychodziło. Miłość, radość, lekkość, kreacja, szczerość.

Aneta

Moją potrzebą było ustabilizowanie swoich myśli i poczynań w biznesie. Po naszym spotkaniu zostałam z nauką i bystrością w oku, z czujnością i pełną świadomością swojego jestestwa. Z tym że obrałam dobry kierunek swojego biznesu i lecę po więcej. Moje cele są doprecyzowane i ujęte w konkretnych kwotach

Karolina

Czekam na Ciebie z otwartością

Pogadajmy przy kawie. Ty, Twój biznes i ja.

Lekko, szczerze i zwyczajnie.

Oferuję Ci moje zaangażowanie i uważność. Ale ostrzegam, że nie owijam w bawełnę. Nazywam rzeczy po imieniu i sprowokuję Cię, byś też się zaangażowała.

Czasem będziemy się śmiać, czasem kląć. Wszystko po to, byś odnalazła w sobie odwagę do sięgania po więcej. Wiem, że niedługo wspólnie będziemy celebrowały Twój sukces.

Nasza współpraca jest bardzo prosta.

 1. Klikasz zakup pakietu rozmów.

 2. Umawiamy się z góry na cotygodniowe spotkania. Dostajesz ode mnie link do kalendarza.

 3. Po biforku zapoznawczym przesyłasz mi informacje o Twojej firmie, linki do Twoich miejsc w sieci itp.

 4. W trakcie naszej współpracy dostajesz ode mnie ważne pytania i zagadnienia do przepracowania ich samodzielnie.

 5. Spotykamy się online i rozmawiamy.

Przyszłam na spotkanie z pytaniami a wyszłam z odpowiedziami – z konkretem. Połączenie konkretu z eterycznością, delikatnością, kobiecością. Było mi dobrze, bezpiecznie, komfortowo.Jestem wdzięczna za te spotkania, w połączeniu magii z konkretem, w poczuciu akceptacji i szacunku, za co bardzo dziękuję.

Ewa

Spotkania te były wyjątkowym czasem, ogromnym rozwojem, zarówno wewnętrznie jak i biznesowo. Anita, dziękuję za tą magię, która się działa podczas wszystkich spotkań, warsztatów, nagrań i innych działań, w których uczestniczyłam. Dziękuję za wiarę we mnie, za zadania i wyzwania, które stawiałaś, za taką, a nie inną firmę tej przestrzeni, za to, że tak pięknie mnie prowadziłaś, nakierowywałaś na istotne sprawy, wyłapywałaś niuanse. Dzięki Tobie mogłam skonfrontować się w własnymi lękami, przekonaniami, które nie zawsze mi służyły w drodze do rozwoju.

Ania

Spotkania te były czasem dużych refleksji na temat mojej pracy, jej opłacalności, a przede wszystkim tego, czy w ogóle jeszcze sprawia mi radość. Były jednym z czynników mobilizujących do zajrzenia w głąb siebie i powiedzenia sobie samej prosto w twarz, czego tak naprawdę chcę na tej mojej zawodowej drodze. 

Dojrzałam do tego aby podnieść ceny. Pozbyłam się lęku, że wówczas nikt do mnie nie przyjdzie. Zrozumiałam, że ja nie jestem dla wszystkich i klient “przestał być moim panem” a stał się partnerem. Mam pewność, że dam sobie radę również w innych projektach.To była praca krok po kroku, a nie że nagle się coś zmieniło. 

Anita dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako osoba, która sama prowadzi firmę, ale również jako ta, która rozumie, że pieniądze to energia, którą do siebie przyciągamy, bądź odpychamy. To były nie tylko rozmowy, to była wymiany myśli, wglądów i olśnień, które pozwoliły na nowo zdefiniować biznesową siebie. Serdecznie polecam każdemu, komu żyje w przekonaniu, że jedyną drogą jest harówka i nie można inaczej. Też tak miałam. Już nie mam. Podjęłam konkretne decyzje. Pozwoliłam sobie na więcej i zaczęłam dawać sobie. Pojechałam na 2- tygodniowe wakacje z decyzją w sobie: ja wyjeżdżam i koniec i świat się nie zawali.

Marta

Nie będziemy tylko pierdzieć serduszkami

Będziemy pracować konkretnie.

Przed nam zarówno praca z Twoim mindsetem oraz na żywym organizmie Twojej firmy.

Zrobimy audyt jak jest teraz, co działa a co nie.

Nazwiemy to co potrzeba zmienić albo wypierdzielić.

Jestem pewna, że po naszych spotkaniach nie będziesz mogła zasnąć, bo będziesz miała tyle nowych, odważnych pomysłów do zmian w firmie.

Już nie będziesz mogła się doczekać, aby je wprowadzać w życie.

Być może słyszysz z tyłu swojej głowy podobne myśli?
Porozmawiajmy z nimi.

Serio? A czy w ogóle się zatrzymałaś aby zobaczyć gdzie jesteś dzisiaj a gdzie byłaś jeszcze pół roku temu? Jak często się doceniasz? Jak często celebrujesz fakt, że po prostu jesteś i wszystko z Tobą najpiękniej.

Ważne będzie miejsce, z którego startujesz i w jakim kierunku. Jaka jest Twoja intencja. Zdecydowanie wspiera Twoja decyzja, konkret i przestrzeń w Tobie na przyjmowanie

Do docelowego celu prowadzi Twoja droga. Ciągle na nie jej jesteś.

Często te małe kroki, otwierają przed nami nasze dalsze możliwości, które możemy przyjąć. Na wszystko jest odpowiedni czas i każda decyzja jest najlepsza na dany moment.

Rozumiem, że to był Twój dotychczasowy sposób działania. Pytanie czy Tobie to odpowiada? Taka droga jest krótka a możliwości Twojego ciała i Twoich zasobów energetycznych szybko się skończą? A jeśli zaakceptujesz fakt, że nie musisz z czegoś rezygnować, aby wybrać siebie i to co pragniesz. Zaczniesz podejmować Twoje, konkretne decyzje, które będą miały jeszcze lepsze efekty biznesowe a Ty odzyskasz czas dla siebie i rodziny.

A wiesz, że ja też odczuwam lęk. Zawsze ilekroć robię coś czego nie zna mój umysł.

A co, gdyby tak pójść z tym lękiem na randkę i spojrzeć mu w oczy? Niekoniecznie wchodzić w małżeństwo, ale tak zaakceptować, że on jest.

Mówiąc słowami moich klientów: z Anitą nie ma rzeczy niemożliwych.
Wierzę w Ciebie. Będę obok i będę czekać po drugiej stronie mocy.

O mnie

Jestem praktykiem pod każdym względem o czym mówię. Przepracowałam na etacie zaledwie 3 lata. Pozostałe moje doświadczenie to spółki oraz prowadzenie własnego biznesu.
Mój szeroki wachlarz kompetencji mieści się od Akademii Ekonomicznej po Akademie Wychowania Fizycznego.
Zajebiście wiem co to znaczy tworzyć coś od nowa, zmieniać. 20 lat moją ścieżką zawodową były finanse i rozwijanie marki Assesoria. Teraz całą moją wiedzę i doświadczenie daję Tobie.
Moja praca jest wielowymiarowa pod wieloma aspektami. Pracując z mindsetem, dotykamy także namacalnych form w Twoim biznesie. Będzie o pieniądzach, klientach, sprzedaży, marketingu, pracownikach, współpracownikach. Jeśli jesteś gotowa na nowe wglądy i olśnienia to praca ze mną będzie Ci bliska. Sukcesy i współpraca z klientami indywidualnymi oraz w moim programie: diamentowe biznesy spod Ślęży, potwierdzają, jak ważne w biznesie jest łączenie konkretu z energią, pracą z podświadomością i przekonaniami. W mojej obecności zdecydowanie rozluźnisz gumę w gaciach i będziesz miała co raz częściej apetyt na życie. Celebracje i wychodzenie śmiało i z odwagą po nowe to są zdecydowanie moje jakości.

Jeśli czujesz, że nie masz już innej drogi i wiesz, że musisz zmienić to co było dotychczas – nie czekaj. Stanie w tym samym miejscu nic nie zmieni. Tracisz tylko swoją cenną energię na opór a dalej nic się nie zadzieje. Fakt, może się zadziać tak, że to świat zewnętrzny za Ciebie zdecyduje i przyjdzie jakaś sytuacja.

Nie tkwij dłużej w poczuciu zmęczenia, lęku i bezsensu swoich działań.

Po co doprowadzać swoje zdrowie, życie rodzinne, osobiste  do skrajności i upadku. Sama bądź menagerem swojego życia i Ty wybierz i podążaj, tam, gdzie Cię woła serce.

Nie stój już tak w tym szpagacie. To musi być męczące i możesz sobie coś naderwać.