joga

Skąd pomysł aby łączyć jogę z biznesem?

Dlaczego uczę jogi głównie przedsiębiorcze kobiety?
Obserwuję  jakie potrzebami mają kobiety, szczególnie te, które mają swój biznes i rodzinę.
Szukają uważności i koncentracji swojej energii. Nie chcą pracować za wszelką cenę i szukają harmonii.
Joga dokładnie odpowiada na te wyzwania.
Sama taka byłam. Towarzyszył mi często chaos, „kręciłam się w miejscu” bez efektu i byłam zmęczona.

Joga może wspierać każdy obszar naszego życia.
To tylko od nas zależy co na dany moment chcemy wziąć.
Czasem będzie to wzmocnienie ciała, innym relaks albo wyciszenie umysłu.

mentor biznesowy dla kobie

Moje pierwsze kroki z jogą

Joga to dla mnie ścieżka życia. Wspiera na każdym etapie życia.
Dawno, dawno temu rozpoczęłam wspólną przygodę z jogą.
Były wzloty i upadki, nasze rozstania i powroty.
Jednocześnie cały czas obserwowałam, jak zmienia się moje życie razem z nią.
Dziwiłam się, jak to ja? Taka energiczna, szukająca adrenaliny i ciągnie mnie do jogi?
Przecież to nuda i stagnacja!

Okazało się, że to co szukałam w życiu znalazłam w jodze i dzielę się tą miłością z innymi.

Joga może wspierać nie tylko fizyczne  aspekty. Na pewno pomoże na bolące plecy, przewlekły stres i przemęczenie.
Przede wszystkim wesprze Twoją witalność i poziom energii. Powróci Twoja radość, motywacja i kreatywność.
Joga będzie także niezastąpiona aby wzmocnić dobre nawyki i samodyscyplinę.

joga

Obecnie jest wiele różnych nazw jogi, sposobów i nauczycieli. Myślę, że to też jest piękne, bo każdy znajdzie właśnie to, czego szuka.
Osobiście w praktyce stawiam na czułą obserwację uczestników i pracę z intencją. Ukończyłam wiele warsztatów i zbudowałam swój osobisty warsztat. Na mojej drodze znalazła się joga Iyangara, Hatha joga, Soma joga.
A wszystko po to aby być jeszcze bardziej uważną i prowadzić aktualnie autorskie programy. Wszystkie warsztaty i zajęcia prowadzę w oparciu o potrzeby i możliwości danej grupy.
Pracuję z osobami na warsztatach biznesowych, prowadzę regularne zajęcia jogi i jednorazowe warsztaty. Moimi klientami są osoby, które zaczynają jogę oraz mają już wieloletnie doświadczenie z jogą.

Prowadzę także relaksację, jogę nidrę oraz zajęcia z praktyk oddechowych.

Z wielką wdzięcznością w sercu patrzę każdego dnia jak wpływają zajęcia jogi na uczestników. Jak zmienia się ich ciało, życie.
Jak doświadczają co raz więcej radości i lekkości w każdym obszarze.

Tak samo jestem wdzięczna za jogę osobiście. Ta relacja zmienia się każdego dnia. Ciągle uczę się siebie dzięki niej i odkrywam jak wiele jeszcze piękna przede mną. Cieszę się, że mogę dzielić się też z innymi tymi darami.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o mojej historii z jogą i jakie kursy ukończyłam i jakie jest moje doświadczenie, zapraszam tutaj: https://www.anitaiwaniak.com/o-mnie/

Mam dla Ciebie różne możliwości współpracy z jogą.

Sprawdź co możesz wybrać dla siebie.

joga

Kurs jogi od podstaw

joga

Wyjazdy z jogą

joga

Wyjazdy spersonalizowane

Mam także otwartość na indywidualne formy współpracy.
Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie i wspólnie wykreujemy piękny projekt: lesna@anitaiwaniak.com

Przeczytaj co mówią uczestnicy o zajęciach jogi:

„Moja przygoda z praktyką jogi u Anity Iwaniak rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku. Miałam to szczęście, że w małej, kameralnej grupie prowadzonej przez Anitę zwolniło się miejsce, które – dzięki pomyślnym wiatrom – udało mi się zająć.
Nasze czwartkowe spotkania to fantastycznie spędzone dwie godziny w ciągu całego tygodnia zapełnionego pracą i innymi obowiązkami. Moja frekwencja wynosi praktycznie 100%, bo nie wyobrażam sobie z błahych powodów odpuścić zajęcia.
Każde spotkanie jest spójną całością, któremu przyświeca określony cel. Zajęcia opuszczasz z poczuciem wartości dodanej dla twojego ciała i ducha. W trakcie praktyki dzieje się wiele dobrego dzięki pracy z ciałem, pokonywaniem ograniczeń i odkrywaniem swoich możliwości. Nigdy nie jest monotonnie. Spotyka nas wiele przyjemnych niespodzianek, które zapewnia nasza prowadząca: a to jakiś auto-masażyk z olejkami lub piłeczkami, a to dzikie tańce. Ogromnym atutem jest przygotowanie sali do zajęć, poprzez wypełnienie jest cudownym aromatem i nastrojowym światłem.
Anita bardzo dba o nasz komfort i dobre samopoczucie podczas praktyki. Ważne jest dla niej to, abyśmy wyciągnęły z zajęć jak najwięcej dobrego dla siebie. Każda z nas może liczyć na indywidualne podejście, zadbanie o własną wygodę i bezpieczeństwo.
Wszystkie te cechy powodują, że zachęcam każdego do stanięcia na macie razem z Anitą. Nie pożałujecie.”

Agata

„Zawsze uważałam ,że yoga nie jest dla mnie,bo moje ciało nie jest elastyczne i nigdy nie będę w stanie wykonać choćby jednego ćwiczenia. Nie pociągała  mnie tez stateczność jaka występuje w yodze. Za namową koleżanki trafiłam na zajęcia …i jestem tam obecna do dziś,ciesząc się na każde nadchodzące zajęcia. Wspaniała jest możliwość wspierania się paskami i klockami podczas ćwiczeń, bo to pozwala rozpocząć drogę z yogą każdemu. A z zajęć na zajęcia Twoje ciało otwiera się coraz bardziej i zaczynasz wykonywać pozycje, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. A co najważniejsze zajęcia pozwalają zatrzymać się i w końcu dostrzec siebie – bo każdy z nas biegnie a zajęcia nauczyły mnie przechodzi przez życie świadomie. Wyciszyłam złe emocje a ten czas na przepalanie tego co przeraża, przekułam w uważność i radość z rzeczy,których nie dostrzegałam na co dzień.A teraz to widzę i czuję, bo zajęcia z yogi to nie tylko zdrowie dla ciała ,ale też wspaniałe wsparcie naszych umysłów i zmysłów 🙂 „

Ela

„Z całego serducha polecam zajęcia u Anity, jej wiedza , zaangażowanie oraz poczucie,że jest się w 100% zaopiekowanym robi wrażenie.Zawsze po zajecieciach wychodzę z mega pozytywna energią,uśmiechem na twarzy i poczuciem ,że mogę więcej.Nie mogłam lepiej trafić.Tam dzieje się MAGIA.”

Ilona

„Z całego serca polecam zajęcia z Anitą. Zabierze Cię w takie miejsca, o których nie miałeś/miałaś pojęcia. Każde zajęcia są inne. To nie jest joga typu A, typu B, to joga tu i teraz, wielowymiarowa. Polecam każdemu!”

Asia

„Z Anitą to coś więcej niż Joga! Długo chodziłam koło jogi i wiedziałam, że chcę najpierw spróbować i przekonać się, że to coś dla mnie. Sprawdziłam nawet nagrania na yt „dla początkujących”, ale z początkującymi nie miało to wiele wspólnego za szybko, bez zatrzymania i wytłumaczenia jak i dlaczego ciało powinno być w takiej pozycji a nie innej. >> Skorzystałam z kilku indywidualnych lekcji pod okiem Anity i to okazał się idealny początek. W moim tempie, dopasowany do moich możliwości, z uważnością i przede wszystkim z konkretnym wytłumaczeniem i pokazaniem. Potem dołączyłam do zajęć grupowych Przemiłowie i to już jest cudowne doświadczenie – coś więcej niż joga! Zaczynamy i kończymy kręgiem, gdzie jest przestrzeń na podzielenie się swoimi potrzebami na ten moment. Za każdym razem inaczej, eksplorujemy różne światy naszego ciała. Czasem bywa też zaskakująco, ale o tym.. ciii Najlepiej jak doświadczysz sama   Z Anitą, jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych”

Magda

„Magic Yoga. Prowadzona z wielką pasją i mega podejściem.  Każdemu bardzo polecam, to jest najlepsza joga jaką można sobie wyśnić.”

Kasia