Jeśli czujesz, że Twoje ciało jest „takie zasiedziane”, być może boli Cię kręgosłup, głowa
Jeśli doskwiera Ci stres, przemęczenie, trudno Ci się śpi
Jeśli straciłeś/aś tą witalność, uśmiech, radość życia.
Jeśli potrzebujesz wzmocnić swoje dobre nawyki i samodyscyplinę

Joga będzie dla Ciebie pięknym wsparciem.

Co zyskasz dla siebie dzięki regularnej jodze?

  • Praktykując w grupie zawsze zrobisz więcej niż w domu.

  • Będziesz czuł/a się częścią pięknej społeczności. To nie tylko wspólna praktyka jogi. Zobaczysz jak ta przestrzeń może być magiczna i wspierająca.

  • Twoje ciało zacznie się zmieniać a Ty poczujesz w sobie więcej witalności, energii i ukochania siebie.

  • Będziesz robić coś dla siebie i będzie to święty czas tylko Twój. Nie dla dzieci, męża i klientów.

  • Zrelaksujesz swoją głowę. Cały Twój układ nerwowy zacznie się uspokajać i wyciszać. Dzięki temu problemy dnia codziennego nie będą tak Ciebie dotykać

Jak wyglądają nasze zajęcia jogi?

Praktykujemy. Sekwencje jogi są za każdym razem inne. Dopasowane do grupy.
Asany mają zawsze swoją konkretną tematykę i cel.
Rozmawiamy
Czasem tańczymy
Czasem się masujemy
Innym razem ćwiczymy w parach
Czasem długo się relaksujemy
Bywają takie dni, że nie przestajemy wcale gadać i śmiać się ????
Wszystko dzieje się w zgodzie z potrzebami i energią grupy.
Cel jest jeden – dbamy o dobrostan naszego ciała i duszy.

joga

Jakie możliwości Tobie  oferuję:

Joga w grupie

joga

Wszystkie zajęcia są prowadzone w studio jogi Samanya w Łagiewnikach, ul. Jedności Narodowej 30, 2 piętro

Poniedziałki : godzina 18:00,  czas 90 min

Czwartki : godzina 09:oo i godzina 18:00

Grupy są ogólne i oznacza to, że zajęcia dopasowane są do uczestników.

Cena za 4 spotkania za mc to : 140 zł , zajęcia pojedyncze cena 50 zł.

 

Joga indywidualna

Zajęcia indywidualne sprawdzą się genialnie dla osób, które nie lubią pracy w grupie. Takie zajęcia są idealne, kiedy potrzebujesz skupić uwagę tylko na swoich potrzebach.

Zajęcia prowadzone są w studio jogi Samanya.

Cena 200 zł. -90 min
Cena 250 zł za zajęcia w grupie do 3 osób. Prowadzę wówczas jogę tylko dla Waszej grupy. Możesz zabrać bliską Ci osobę. Tutaj dużym atutem jest elastyczność czasu oraz Waszych potrzeb i do tego układam zajęcia.

Jeśli wolisz bezpośredni kontakt aby porozmawiać lub zapisać się. Napisz do mnie albo zadzwoń: lesna@anitaiwaniak.comnumer telefonu 793-433-304

Inne możliwości współpracy

Mam też  dla Ciebie możliwość współpracy  na indywidualnych warunkach.

Być może masz miejsce i zainteresowane osoby praktyką jogi. Chętnie mogę przyjeżdżać i przeprowadzić zajęcia w Twojej przestrzeni.

Skontaktuj się ze mną i omówimy wówczas szczegóły.

Co mówią uczestnicy o naszych zajęciach jogi:

„Moja przygoda z praktyką jogi u Anity Iwaniak rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku. Miałam to szczęście, że w małej, kameralnej grupie prowadzonej przez Anitę zwolniło się miejsce, które – dzięki pomyślnym wiatrom – udało mi się zająć.
Nasze czwartkowe spotkania to fantastycznie spędzone dwie godziny w ciągu całego tygodnia zapełnionego pracą i innymi obowiązkami. Moja frekwencja wynosi praktycznie 100%, bo nie wyobrażam sobie z błahych powodów odpuścić zajęcia.
Każde spotkanie jest spójną całością, któremu przyświeca określony cel. Zajęcia opuszczasz z poczuciem wartości dodanej dla twojego ciała i ducha. W trakcie praktyki dzieje się wiele dobrego dzięki pracy z ciałem, pokonywaniem ograniczeń i odkrywaniem swoich możliwości. Nigdy nie jest monotonnie. Spotyka nas wiele przyjemnych niespodzianek, które zapewnia nasza prowadząca: a to jakiś auto-masażyk z olejkami lub piłeczkami, a to dzikie tańce. Ogromnym atutem jest przygotowanie sali do zajęć, poprzez wypełnienie jest cudownym aromatem i nastrojowym światłem.
Anita bardzo dba o nasz komfort i dobre samopoczucie podczas praktyki. Ważne jest dla niej to, abyśmy wyciągnęły z zajęć jak najwięcej dobrego dla siebie. Każda z nas może liczyć na indywidualne podejście, zadbanie o własną wygodę i bezpieczeństwo.
Wszystkie te cechy powodują, że zachęcam każdego do stanięcia na macie razem z Anitą. Nie pożałujecie.”

Agata

„Zawsze uważałam ,że yoga nie jest dla mnie,bo moje ciało nie jest elastyczne i nigdy nie będę w stanie wykonać choćby jednego ćwiczenia. Nie pociągała  mnie tez stateczność jaka występuje w yodze. Za namową koleżanki trafiłam na zajęcia …i jestem tam obecna do dziś,ciesząc się na każde nadchodzące zajęcia. Wspaniała jest możliwość wspierania się paskami i klockami podczas ćwiczeń, bo to pozwala rozpocząć drogę z yogą każdemu. A z zajęć na zajęcia Twoje ciało otwiera się coraz bardziej i zaczynasz wykonywać pozycje, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. A co najważniejsze zajęcia pozwalają zatrzymać się i w końcu dostrzec siebie – bo każdy z nas biegnie a zajęcia nauczyły mnie przechodzi przez życie świadomie. Wyciszyłam złe emocje a ten czas na przepalanie tego co przeraża, przekułam w uważność i radość z rzeczy,których nie dostrzegałam na co dzień.A teraz to widzę i czuję, bo zajęcia z yogi to nie tylko zdrowie dla ciała ,ale też wspaniałe wsparcie naszych umysłów i zmysłów 🙂 „

Ela

„Z całego serducha polecam zajęcia u Anity, jej wiedza , zaangażowanie oraz poczucie,że jest się w 100% zaopiekowanym robi wrażenie.Zawsze po zajecieciach wychodzę z mega pozytywna energią,uśmiechem na twarzy i poczuciem ,że mogę więcej.Nie mogłam lepiej trafić.Tam dzieje się MAGIA.”

Ilona

„Z całego serca polecam zajęcia z Anitą. Zabierze Cię w takie miejsca, o których nie miałeś/miałaś pojęcia. Każde zajęcia są inne. To nie jest joga typu A, typu B, to joga tu i teraz, wielowymiarowa. Polecam każdemu!”

Asia

„Z Anitą to coś więcej niż Joga! Długo chodziłam koło jogi i wiedziałam, że chcę najpierw spróbować i przekonać się, że to coś dla mnie. Sprawdziłam nawet nagrania na yt „dla początkujących”, ale z początkującymi nie miało to wiele wspólnego za szybko, bez zatrzymania i wytłumaczenia jak i dlaczego ciało powinno być w takiej pozycji a nie innej. >> Skorzystałam z kilku indywidualnych lekcji pod okiem Anity i to okazał się idealny początek. W moim tempie, dopasowany do moich możliwości, z uważnością i przede wszystkim z konkretnym wytłumaczeniem i pokazaniem. Potem dołączyłam do zajęć grupowych Przemiłowie i to już jest cudowne doświadczenie – coś więcej niż joga! Zaczynamy i kończymy kręgiem, gdzie jest przestrzeń na podzielenie się swoimi potrzebami na ten moment. Za każdym razem inaczej, eksplorujemy różne światy naszego ciała. Czasem bywa też zaskakująco, ale o tym.. ciii Najlepiej jak doświadczysz sama   Z Anitą, jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych”

Magda

„Magic Yoga. Prowadzona z wielką pasją i mega podejściem.  Każdemu bardzo polecam, to jest najlepsza joga jaką można sobie wyśnić.”

Kasia

Być może wahasz się aby przyjść na zajęcia bo słyszysz w głowie takie myśli

To bardzo dobrze się składa, bo ciało w trakcie praktyki jogi nabiera elastyczności i sprawności. Na jodze nie jest naszym celem aby osiągać jakieś wielkie zakresy. Liczy się doświadczanie i bycie w pozycji. Różnego rodzaju pozycje, rozciągnięcie przychodzi z czasem  jako przyjemny efekt.

Zajęcia, które prowadzę dostosowuję zawsze do poziomu grupy. Nie ma w naszej przestrzeni jakiejś oceny czy porównań.
Pytanie też zawsze jest takie co znaczy być przygotowanym i kiedy nastąpi ten moment. I jak długo zamierzasz odwlekać?

A to tutaj możesz się niesamowicie zdziwić. Rzucam Ci wyzwanie 🙂 chodź i sprawdź jak można też na jodze dostać zadyszki i się spocić.
Odnośnie nudy, to jest jedno z częstych przekonań jakie słyszę i sama mówiłam. Z mojego doświadczenia, jest to początkowa reakcja umysłu, który wciąż chce gdzieś godzić aby tylko nie spotkać się bliżej ze sobą i nie zapanować nad tymi zniecierpliwieniem. Joga jest idealna aby się zaciekawiać swoim ciałem i sobą. Pucie nudy znika systematycznie i pojawia się inne życie.