Być może już nagrywałaś wideo na social media, ale ciągle coś Ci nie pasowało?

Przyglądasz się innym jak to robią i tracisz nadzieję, że Ty dasz radę.

Oglądałaś już różne szkolenia i kolekcjonowałaś kursy, których nie wdrażałaś w życie.

Wiesz, że to dla Ciebie ważne, aby zaistnieć w sieci i zwiększyć swoją sprzedaż

Co zatem stoi na przeszkodzie, aby z przytupem i radością nagrywać sprzedażowe wideo?

Jeśli wyjdziesz po naszym szkoleniu to: NIC

Zapraszamy Ciebie na kompleksowy i kreatywny wideo warsztat, po którym zdobędziesz konkretne narzędzia, aby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie dzięki wideo.

Kluczowe powody abyś wzięła udział w naszym szkoleniu:

 • Dzięki pracy warsztatowej umocnisz pewność w sobie, aby śmiało sprzedawać dzięki wideo

 • Stworzysz swoją własną unikalność marki w sieci.

 • Wyjdziesz z ugruntowanymi fundamentami „po co i jak” chcę nagrywać wideo treści

 • Zwiększysz sprzedaż w mediach społecznościowych dzięki tworzeniu wartościowego contentu.

 • Poznasz podstawowe zasady nagrywania, jak robić dobre ujęcia, jak szybko i sprawnie montować.

 • Zaplanujesz content na 30 dni za pomocą sztucznej inteligencji i już nigdy nie będzie u Ciebie kryzysu twórczego!

Autorska formuła naszego warsztatu będzie skuteczna i wdrożysz ją od zaraz!

 • Nauczysz się eksperckiej wiedzy od praktyków i od razu ją przećwiczysz.

 • Poznasz te narzędzie do pracy z wideo, które się sprawdzają, są proste i dostępne

 • Wykorzystasz wszystkie te zasoby, które masz pod ręką i są dla Ciebie możliwe

 • Będziemy pracować we wspierającej i motywującej atmosferze.

 • Zajęcia będą miały część motywacyjną i pracę z umacnianiem swojej motywacji i odwagi. Wykorzystamy w naszej pracy takie praktyki jak wizualizację i relaksację.

 • Poznasz możliwości swojego telefonu i nauczysz się nagrywać dobre kadry.

 • Tworzenie planu do publikacji przyjdzie Ci z łatwością. Będziemy ćwiczyć oraz montować i wyjdziesz z gotowymi materiałami do publikacji. Poznasz typy reelów, nauczysz się dobierać do nich muzykę oraz podkładać dynamiczne napisy.

Przeczytaj co piszą inni o współpracy z nami:

Spotkania z Anitą były czasem dużych refleksji na temat mojej pracy, jej opłacalności, a przede wszystkim tego, czy w ogóle jeszcze sprawia mi radość. Były jednym z czynników mobilizujących do zajrzenia w głąb siebie i powiedzenia sobie samej prosto w twarz, czego tak naprawdę chcę na tej mojej zawodowej drodze. Dojrzałam do tego aby podnieść ceny. Pozbyłam się lęku, że wówczas nikt do mnie nie przyjdzie. Zrozumiałam, że ja nie jestem dla wszystkich i klient “przestał być moim panem” a stał się partnerem. Mam pewność, że dam sobie radę również w innych projektach.To była praca krok po kroku, a nie że nagle się coś zmieniło. Anita dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako osoba, która sama prowadzi firmę, ale również jako ta, która rozumie, że pieniądze to energia, którą do siebie przyciągamy, bądź odpychamy. To były nie tylko rozmowy, to była wymiany myśli, wglądów i olśnień, które pozwoliły na nowo zdefiniować biznesową siebie. Serdecznie polecam każdemu, komu żyje w przekonaniu, że jedyną drogą jest harówka i nie można inaczej

Marta

Zerkam na nagrania Eweliny. Mnóstwo genialnego materiału.

Magda Podleś

Spotkania jakie tworzy Anita, to miejsce na rozmowy biznesowe ocieplone wzajemnym wsparciem. Rozmowy o konkretach, które zamienisz w działania. Wyjdziesz z dodatkową mocą i siłą sprawczą.

Ania

Współpraca z Eweliną to po pierwsze i najważniejsze kompleksowa współpraca, dograne szczegóły, przygotowanie i zadbanie o detale, które ja bardzo sobie cenię.Przyjemnie pracuje się z osobami miłymi, uśmiechniętymi, otwartymi i pracowitymi. Ewelinka jest otwarta na nowe pomysły, zmiany w trakcie projektu.Miałyśmy okazję pracować już na kilku projektach modowych i czekam na kolejne.

Generalnie poleciłabym Ewelinę wszystkim ludziom, którzy nie mają czasu.Miło jest mieć wszystko ogarnięte od A do Z i nie martwić się o nic. Pełen profesjonalizm. Wszystko super zorganizowane i dopracowane, a ja nie musiałam się martwić o żaden szczegół.
Super zaproponowane pomysły i rozwiązania, które je wzbogaciły .
Komunikacja też na plus.

Udział w programie Anity był dla mnie wyjątkowym czasem, ogromnym rozwojem, zarówno wewnętrznie jak i biznesowo. Poznałam cudownych ludzi, którzy dodawali mi za każdym razem mega dużo dobrej energii i kiedy trzeba kopa do działania.Anita, dziękuję za tą magię, która się działa podczas wszystkich spotkań, warsztatów, nagrań i innych działań, w których uczestniczyliśmy. Dziękuję za wiarę w nas, uczestników, za zadania i wyzwania, które przed nami stawiałaś, za taką, a nie inną firmę tej przestrzeni, za to, że tak pięknie nas prowadziłaś, nakierowywałaś na istotne sprawy, wyłapywałaś niuanse, każdego traktowałaś indywidualnie, każdy był tak samo ważny.. Dzięki Tobie mogliśmy skonfrontować się w własnymi lękami, przekonaniami, które nie zawsze nam służyły w drodze do rozwoju. DZIĘKUJĘ

Ania

Kiedy:

08.06.2024, godziny 8:30 -16:30

Cena:

750 zł przedsprzedaż do dnia 25.06.2024

899 zł cena regularna

W ofercie:

 • Warsztat
 • Przerwa kawowa i przekąski
 • Obiad
 • Materiały do planowania treści
 • Certyfikat ukończenia

Gdzie:

Przestronna przestrzeń w Samanya studio jogi i harmonii

ul. Jedności Narodowej 30, 2 piętro, Łagiewniki, 30 km od Wrocławia.

Zapisy:

Aby się napisać wyślij maila do nas na adres: jusiewicze@gmail.com i opłać cenę za kurs.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz o coś zapytać to śmiało pisz lub dzwoń z radością odpowiemy:

Anita Iwaniak – tel. 793-433-304, mail: lesna@anitaiwaniak.com

Ewelina Jusiewicz -tel.661-199-465, mail:jusiewicze@gmail.com

Harmonogram szkolenia:

8:30-9:00 Networking i nasze kobiece slow talks
9:00 -9:30 Przedstawienie się uczestniczek, potrzeby, intencje
9:30 -11:00 Warsztatowa praca mentalna: po co ja to chcę robić, co chcę aby mnie wyróżniało, jakie jest moje flow i moje standardy. Praca nad utrzymaniem własnej wytrwałości , odwagi i motywacji.

11:00 -11:30 przerwa herbatkowo/kawowa
11:30- 12:30 Merytoryczna wiedza o ustawieniach telefonu, nagrywanie, kadry.

12:30 -13:00 Obiad
13:00 -13:30 Energetyczna przerwa. Pobudzimy naszą kreatywność, odprężmy nasze ciało i głowę . Chwila z oddechem, tańcem, delikatnym ruchem z jogą
13:30- 15:30 Praktyczna część nagrywania rolek
15:30 – 16:00 Podsumowanie spotkania
16:00 -16:30 Czas na wymianę doświadczeń, kontaktów, wypisanie certyfikatów, puszczenie w świat pierwszych nagrań

Kto organizuje ten warsztat?

Anita Iwaniak

Jestem mentorką dobrostanu w biznesie i praktykiem pod każdym względem. Na etacie przepracowałam zaledwie 3 lata. Pozostałe moje doświadczenie to spółki oraz prowadzenie własnego biznesu.

Mój szeroki wachlarz kompetencji mieści się od Akademii Ekonomicznej po Akademie Wychowania Fizycznego.

Doskonale wiem, co to znaczy tworzyć coś od nowa, zmieniać.Przez 20 lat moją ścieżką zawodową były finanse i rozwijanie marki w finansach Assesoria. To tutaj stawiałam pierwsze kroki z pozyskiwaniem klientów online. Aktualnie uczę jogi, dbania o swoje ciało i umysł, aby wspierać swój dobrostan w biznesie.

Moja praca jest wielowymiarowa pod wieloma aspektami. Pracując z mindsetem, dotykamy także namacalnych form w Twoim biznesie. Będzie o pieniądzach, klientach, sprzedaży, marketingu, pracownikach, współpracownikach.

Sukcesy i współpraca z klientami indywidualnymi oraz w moim programie: diamentowe biznesy spod Ślęży, potwierdzają, jak ważne w biznesie jest łączenie konkretu z energią, pracą z podświadomością i przekonaniami. W mojej obecności zdecydowanie rozluźnisz gumę w gaciach i będziesz miała coraz częściej apetyt na życie. Celebracje i wychodzenie śmiało i z odwagą po nowe to są zdecydowanie moje jakości.

Anita Iwaniak

Ewelina Jusiewicz

Uwielbiam pracować z ludźmi oraz kreować nowe procesy. Mam piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i kierowaniu zespołami. Moją pasją jest nagrywanie co skutecznie łączę z wiedzą zdobytą podczas współpracy z globalnymi firmami. Jestem Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz pasjonatką rozwoju osobistego. Brałam udział w licznych szkoleniach czołowych twórców z obszarów socialmedia i wideo. Specjalizuje się w filmach, które skutecznie promują usługi i eventy. Dodatkowo ostatnio wzbogaciłam swoje portfolio poprzez uczestnictwo w szkoleniu z zakresu sztucznej inteligencji. Moje nowoczesne podejście pozwala jeszcze lepiej tworzyć mobilne wideo co z kolei przekłada się na jeszcze skuteczniejsze kampanię w świecie mediach społecznościowych.