A gdyby tak nasza Ślężańska przestrzeń mogła wyglądać jeszcze piękniej
Gdyby tak ożywić cykliczne spotkania, inicjatywy i budować wspierające się miejsca
Czyż nie byłoby pięknie, gdyby w Sobótce i okolicach powstało jeszcze więcej biznesów z serca a te co istnieją, aby się rozwijały jeszcze lepiej?
Ja wiem i wierzę, że tak też może wyglądać nasze życie i społeczność tutaj, dlatego powołuję do istnienia:

Diamentowe biznesy spod Ślęży
– program mentoringowo biznesowy –

A skąd ten pomysł?

Bo kocham naszą otaczającą przestrzeń pod Ślężą i wierzę, że możemy otaczać się pięknymi i wspierającymi się biznesami
Bo kocham dzielić się swoimi kompetencjami i doświadczeniem z innymi aby służyć jak najpiękniej
Bo widzę jak ważne jest, kiedy tworzymy razem wspierającą lokalną społeczność
Bo mam tych kilka talentów m.in. ten inspirowania i kopnięcia w dupkę i nie zawaham się go użyć
Bo zależy mi na wzmacnianiu Twojej sprawczości, wspólnym celebrowaniu sukcesów i aby taki świat nas otaczał

Jeśli zatem Ty też chcesz:

 • Wyjść z domu i zacząć serio serio działać biznesowo

 • Rozwinąć z ekspansją swój biznes i więcej zarabiać

 • Mieć frajdę z tego co robisz

 • Poznać cudowne osoby, które są dookoła Nas a nie widzimy się na co dzień

 • Mieć wpływ na nasze lokalne otoczenie

A wszystko po to, aby rozwijać nasze lokalne biznesy, bosko zarabiać, spełniać się i mieć mega radochę w tym co robimy.

Udział w programie nałożył się u mnie z czasem dużych refleksji na temat mojej pracy, jej opłacalności, a przede wszystkim tego, czy w ogóle jeszcze sprawia mi radość. Był jednym z czynników mobilizujących do zajrzenia w głąb siebie i powiedzenia sobie samej prosto w twarz, czego tak naprawdę chcę na tej mojej zawodowej drodze. Anita dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako osoba, która sama prowadzi firmę, ale również jako ta, która rozumie, że pieniądze to energia, którą do siebie przyciągamy, bądź odpychamy. To były cztery miesiące rozmów, wymiany myśli, wglądów i olśnień, które pozwoliły na nowo zdefiniować biznesową siebie. Serdecznie polecam każdemu, komu żyje w przekonaniu, że jedyną drogą jest harówka i nie można inaczej. Też tak miałam. Już nie mam 🙂

Marta

Inicjatywa „Diamentowe biznesy spod Ślęży” pojawiła się w idealnym momencie mojego życia. Wiedziałam, że to jest dla mnie, że ja tam chcę, właśnie teraz.. Udział w tym programie była dla mnie wyjątkowym czasem, ogromnym rozwojem, zarówno wewnętrznie jak i biznesowo. Poznałam cudownych ludzi, którzy dodawali mi za każdym razem mega dużo dobrej energii i kiedy trzeba kopa do działania? Anita, dziękuję za tą magię, która się działa podczas wszystkich spotkań, warsztatów, nagrań i innych działań, w których uczestniczyliśmy. Dziękuję za wiarę w nas, uczestników, za zadania i wyzwania, które przed nami stawiałaś, za taką, a nie inną firmę tej przestrzeni, za to, że tak pięknie nas prowadziłaś, nakierowywałaś na istotne sprawy, wyłapywałaś niuanse, każdego traktowałaś indywidualnie, każdy był tak samo ważny.. Dzięki Tobie mogliśmy skonfrontować się w własnymi lękami, przekonaniami, które nie zawsze nam służyły w drodze do rozwoju. DZIĘKUJĘ

Ania

Jak to będzie wyglądało

 • Pracujemy w 4 miesięcznym okresie czasowym, w stałym składzie uczestników w tajnej grupie na facebooku

 • W trakcie miesiąca są 2 spotkania osobiste w Sobótce lub okolicy, min 2 h, podczas których pracujemy warsztatowo oraz jest to miejsce na przepracowanie aktualnych ważnych dla Ciebie tematów

 • W trakcie miesiąca są także 2 treningi na żywo dostępne w postaci transmisji na żywo, podczas których można uczestniczyć na żywo i odsłuchiwać późnie

 • W trakcie programu dostaniesz ode mnie workbook, w którym będę na bieżąco zamieszczała zadania do pracy własnej

 • Przeprowadzisz też swój własny audyt firmy na początku programu oraz na zakończenie

 • Spodziewaj się także, że będziemy się także dobrze wspólnie bawić i celebrować, m.in. dlatego będą nasze 2 spotkania świętujące, w połowie naszej drogi oraz na koniec.

 • Program startuje z początkiem stycznia 2022

Co takiego pięknego i wartościowego znajdziesz dla siebie w tym programie:

Wzmocnisz swoją sprawczość i podążanie za sobą, swoimi celami i marzeniami

Poznasz jeszcze mocniej swoją wewnętrzną prawdą i doświadczyć podążania za nią

Zyskasz dostęp do pięknej, magicznej społeczności, pełnej otwartości, uwagi i akceptacji

Możliwość dzielenia się swoimi praktycznymi przykładami z życia i robienia burzy mózgów oraz korzystania ze wsparcia wszystkich osób i prowadzącej

Zdecydowanie uważam, że w nas RAZEM jest moc i ekspansja. Zapraszam Cię do przyłączenia się abyś też mógł poczuć tę moc, tak jak uczestnicy z poprzedniej edycji, każdego dnia realizując się w swoim biznesie w zgodzie ze sobą.

Podczas poprzedniej edycji standardem tez były moje niezapowiedziane nagrania, warsztaty, dodatkowe otwierające zadania oraz wyzwania.
Ważne jest dla mnie praca z uważnością na grupę i poszczególne osoby, aby dopasowywać treści i narzędzia na bieżąco do grupy a nie odwrotnie.
Natomiast także oczekujcie konkretnej treści i określonych ram, granic i standardów.
Nie będzie także nic dziwnego podczas zajęć, kiedy prowadząca będzie mówić o energii, pracy z emocjami czy będziemy uwalniać stare kody, przekonania i dobrze się bawić np. transformując coś w lesie dzięki muzyce lub przy ogniu. Po prostu jest to magiczny program.

Dla kogo jest ta inicjatywa:
Dla osób, które mają biznes lub chcą założyć i działają w zgodzie i poszanowaniu innych
Dla osób co sięgają po więcej niż po „biznes wacikowy”
Dla osób, które biorą sprawy w swoje ręce
Ten program nie jest dla osób, które:
Narzekają i rewolucjonizują zmiany walką
Stoją w swoim bezpiecznym stałym miejscu strefy komfortu.
Za swój cel biznesowy mają dorobienie się na innych.
Działają nielegalnie czy nieuczciwie.
Swoimi działaniami robią zniszczenia na środowisku naturalnym.
Widzą zewsząd ograniczenia i problemy.
Nie będzie to także przestrzeń „kółka wzajemnej adoracji” i poklepywania się po ramieniu

Wchodzisz ze mną?

Jeśli tak, to czekam na Twoje zgłoszenie. Podejmij tą decyzję.
Wypełnij poniżej formularz i przybywaj do magicznej społeczności biznesowej spod Ślęży.

Zależy mi abyśmy mieli wspólne wartości i czuli flow, dlatego na początek proponuję krótką rozmowę abyśmy się mogli lepiej poznać i sprawdzić czy nam razem po drodze.

Następnie ustalimy nasze pierwsze spotkanie koncepcyjne aby ustalić szczegóły dalszej współpracy.

Do zobaczenia, Anita Iwaniak

„Potencjał wszystkich rzeczy przypomina diament:
– diament to najczystsza substancja w świecie materialnym; D najbardziej przezroczysty, najczystszy kamień; gdyby zrobić wielką szybę z diamentu klasy D to byłaby ona niewidoczna tak bardzo jest czysta ta substancja => potencjał sukcesu jest wszędzie, jest dookoła nas, zawsze; każda osoba czy przedmiot go zawiera. Ten właśnie potencjał, gdy go ujarzmimy na pewno zawiedzie nas do osobistych i zawodowych sukcesów. Ironią naszego życia jest fakt, że chociaż ten potencjał przenika wszystko i wszystkich wokół nas, pozostaje dla nas niewidoczny: po prostu nie umiemy go zobaczyć. Tak więc celem Diamentowego Ostrza jest nauczyć nas widzenia tego potencjału.

– ukryty potencjał, o którym mówimy, jest czymś zupełnie absolutnym, w takim sensie, w jakim nie może być żadna rzecz materialna. Jest on najwyższą naturą każdej rzeczy, jest absolutną prawdą, zawartą w każdej osobie czy przedmiocie. Twardość diamentu jest w rzeczywistości bliższa absolutowi niż jakakolwiek rzecz we wszechświecie. Ma on najwyższą twardość, jaka może istnieć. W taki oto sposób diament jest szczególny na drugi sposób – jako metafora czegoś, co jest rzeczywiście absolutne. Ukryty potencjał wszystkich rzeczy jest tych rzeczy czystą i absolutną prawdą.

– każdy diament – wszystkie diamenty składają się z takiego samego prostego węgla powiązanego w takie same struktury atomowe. Oznacza to, że każdy najmniejszy okruch diamentu, aż do poziomu pojedynczych cząsteczek, jest zbudowany wewnątrz tak samo jak inny diament. Ukryty potencjał wszystkich rzeczy – ta właściwość rzeczy, która może nam zapewnić sukces na wewnętrznym jak i zewnętrznym poziomie – jest jak diament. Potencjał w każdym przypadku, każde pojedyncze wystąpienie ostatecznej natury (każdej rzeczy) jest dokładnie takie samo jak wszystkie pozostałe. Potencjał w każdym pojedynczym przypadku jest tak samo czysty, tak samo rzeczywisty, jak każdy inny przejaw tego potencjału.”

Gesze Michael Roach ” Diamentowe ostrze”