mentorka dobrostanu w biznesie

Nazywam się Anita Iwaniak

i jestem tą co „otwiera nowe drzwi” przed innymi.
Jako mentorka dobrostanu w biznesie ważny jest dla mnie dobrostan i celebrowanie życia.
Mój szeroki wachlarz kompetencji mieści się od Akademii Ekonomicznej po Akademię Wychowania Fizycznego.

Jestem praktykiem pod każdym względem o czym uczę i inspiruję. Przepracowałam na etacie zaledwie 3 lata. Pozostałe moje doświadczenie to spółki oraz prowadzenie własnego biznesu.

Mam kompetencje i doświadczenie jak prowadzić biznes pod podstaw. Zarządzałam przez kilkanaście lat marką w branży bankowej- Assesoria. Stworzyłam ją całkowicie w zgodzie ze swoimi wartościami i wiem, że tak można.

Autentyczność jest dla mnie niezwykle ważną wartością.
Stawiam także na dbanie o siebie i swoje zdrowie. Jestem dyplomowaną nauczycielką jogi, relaksacji i technik midnfulness.
Nieustannie odkrywam nowe narzędzia jak można odkrywać swoje moce, potencjały i zwiększać swoją witalność i uważność.

Najczęściej spotkasz mnie w lesie. To tam wędruje, tańczę i rozmawiam z drzewami.Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Tymonka i żoną Marcina.
Kocham zabierać nas na randki oraz chodzić na nie sama.
Jestem dość energetyczną osobą, którą jedynie zatrzymuje na macie joga. Nie jestem z tych co będą pisać strategie i za długo siedzieć w miejscu.Wedle human design jestem projektorem i należę do tych co inspiruje i widzi już te potencjały, która mogą zadziać się w przyszłości.Ponadto obdarowuję moje otoczenie dość szerokim wachlarzem emocjonalnym jako rak. Numerologicznie jestem trójeczkę. A test Gallupa słusznie wskazuje moją główną cechę wyróżniającą – aktywatora. Przyczyniam się do realizacji bardzo wielu nowych projektów i przedsięwzięć. Zarówno tych zawodowych jak również w obszarze dbania o zdrowia i dobrostanu.
mentorka dobrostanu w biznesie

Dziękuję, że tu jesteś i zapraszam do wspólnego odkrywania siebie i swojego biznesu.

A wszystko po to, aby było w Twoim życiu jeszcze więcej życia, radości i lekkości.

Moja praca jest wielowymiarowa pod wieloma aspektami. Pracując z mindsetem, dotykamy także namacalnych form w Twoim biznesie. Będzie o pieniądzach, klientach, sprzedaży, marketingu, pracownikach, współpracownikach. Jeśli jesteś gotowa na nowe wglądy i olśnienia to praca ze mną będzie Ci bliska. Sukcesy i współpraca z klientami indywidualnymi oraz w moim programie: diamentowe biznesy spod Ślęży, potwierdzają, jak ważne w biznesie jest łączenie konkretu z energią, pracą z podświadomością i przekonaniami. W mojej obecności zdecydowanie rozluźnisz gumę w gaciach i będziesz miała co raz częściej apetyt na życie. Celebracje i wychodzenie śmiało i z odwagą po nowe to są zdecydowanie moje jakości.

mentorka dobrostanu w biznesie

W jodze jestem zakochana od przeszło 17 lat. Tą miłością obdarowuje inne osoby.
Inspiruje, jak można czuć się dobrze ze sobą i chodzić na co dzień z uśmiechem od ucha do ucha.

Prowadzę regularne zajęcia jogi od kilku lat pod Ślężą.
Realnym efektem jej pracy są codzienne słowa uczestników jej zajęć, którzy jednoznacznie mówią, że joga z Anitą zmieniła ich życie. Oczywiście na lepsze. Ukończyłam warsztaty i kursy jogi pod opieką polskich nauczycieli, takich jak Jurek Jagucki, Konrad Kocot, Marianna Gutterwil, Paulina Stróż a także zagranicznych, jak Sharat Arora. Miała także cudowną przyjemność uczyć się jogi u ks. Joe Pereiry w Indiach i Polsce.
Ważne jest dla niej, że uczy jogi poprzez praktykę i czucie. Wszystko czym się dzieli jest poparte
doświadczeniem i sprawdzeniem jak to działa.

Całą moją wiedzę akademicką, warsztatową oraz doświadczenie łącze, przeplatam i tworzę autorskie programy, które wspierają ciało, umysł i duszę.

Krótka notka BIO o mnie:

  • Absolwentka Akademii Ekonomicznej i Akademii Wychowania Fizycznego
  • Przeszło 17 lat zawodowo pracowałam w bankowości prowadząc swój biznes. Na etacie 3 lata, w tym 2 lata na stanowiskach kierowniczych.
  • 17 lat na macie z jogą i odkrywaniem siebie
  • Od 4 lat nauczycielka jogi i mentorka biznesu
  • Na co dzień mieszkam pod Ślężą i uczę jogi, prowadzę indywidualny mentoring oraz organizuję wyjazdy z jogą i spotkania integracyjne dla biznesu. Prowadzę także lokalny networking z biznesem.

Szczegółowy mój życiorys zawodowy znajdziesz tutaj: https://www.linkedin.com/in/anitaiwaniak/

Cała ja to ta, która biznes przeplata jogą, tańczy całą sobą i kocha całą sobą.
Kiedy rosną pierwsze liście na drzewach, otwiera leśne biuro, a kiedy chce przewietrzyć fryzurę, to wsiada na motocykl.
Prawda, autentyczność, konkret i ścieżka serca to te jakości, które są mi bliskie i z którymi pracuję.