Zapraszam Cię do konkretnej, a zarazem subtelnej pracy nad rozwojem Twojego biznesu.

Program jest dedykowany dla osób, która mają swój biznes i go rozwijają albo są bliskie założenia własnej firmy.

Otwieram przed Tobą przestrzeń Diamentowych Biznesów spod Ślęży – w modelu masterclass.

Zdecydowanie jest to program, w którym:

 • Wzniesiesz swój biznes na nowy etap.
 • Na spotkaniach osobistych będzie wiedza merytoryczna i praca nad zwiększeniem Twoich możliwości rozwoju i zasięgów firmy.
 • Staniesz się jeszcze bardziej kreatywna/-y i dająca ludziom genialne wartości Twoich usług i produktów.
 • Zwiększysz swoje efekty finansowe, a praca stanie się jeszcze bardziej radosna i zdyscyplinowana.
 • Poznasz inne osoby, przy których Ty będziesz mógł/-a  się inspirować, wymieniać doświadczeniem oraz dzielić się swoim.

Ten program jest skierowany dla osób które chcą wspierać się w swoich działaniach i stwarzać otoczenie oparte na rozwoju i wzajemnej współpracy.

Jest to program na kobiet i mężczyzn.

Jest to program mentoringowy dla Ciebie i Twojego biznesu.

Anita Iwaniak
 • Trwa 4 miesiące ( 05-08.2022)

 • Grupa będzie kameralna (maksymalnie 13 osób).

 • Cena: 500 zł m-cznie.

 • W każdym miesiącu pracujemy nad innym tematem biznesu

 • Dostajesz ode mnie wiedzę merytoryczną i zadania do pracy własnej.

 • Łącznie są 4 spotkania w miesiącu: 1 raz w m-cu osobiście pod Ślężą (dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie) i 3 razy w m-cu online ( 1 transmisja na google meet i 2 warsztaty po postaci lajw

 • Cała praca odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku.

 • Nasz udział kończymy oczywiście wspólnym celebrowaniem, dostajesz certyfikat i wychodzisz jako „nowa/-y  Ty” z efektami jakie ustaliłaś/-eś

Podczas współpracy ze mną możesz na pewno liczyć na: „skuteczne kopniaki” z mojej strony, rozbudzenie w Tobie czułej dyscypliny i konkretną naszą pracę wspólną oraz Twoją osobistą.

Co piszę o programie uczestniczy poprzedniej edycji:

Udział w programie nałożył się u mnie z czasem dużych refleksji na temat mojej pracy, jej opłacalności, a przede wszystkim tego, czy w ogóle jeszcze sprawia mi radość. Był jednym z czynników mobilizujących do zajrzenia w głąb siebie i powiedzenia sobie samej prosto w twarz, czego tak naprawdę chcę na tej mojej zawodowej drodze. Anita dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako osoba, która sama prowadzi firmę, ale również jako ta, która rozumie, że pieniądze to energia, którą do siebie przyciągamy, bądź odpychamy. To były cztery miesiące rozmów, wymiany myśli, wglądów i olśnień, które pozwoliły na nowo zdefiniować biznesową siebie. Serdecznie polecam każdemu, komu żyje w przekonaniu, że jedyną drogą jest harówka i nie można inaczej. Też tak miałam. Już nie mam 🙂

Marta

Inicjatywa „Diamentowe biznesy spod Ślęży” pojawiła się w idealnym momencie mojego życia. Wiedziałam, że to jest dla mnie, że ja tam chcę, właśnie teraz.. Udział w tym programie była dla mnie wyjątkowym czasem, ogromnym rozwojem, zarówno wewnętrznie jak i biznesowo. Poznałam cudownych ludzi, którzy dodawali mi za każdym razem mega dużo dobrej energii i kiedy trzeba kopa do działania? Anita, dziękuję za tą magię, która się działa podczas wszystkich spotkań, warsztatów, nagrań i innych działań, w których uczestniczyliśmy. Dziękuję za wiarę w nas, uczestników, za zadania i wyzwania, które przed nami stawiałaś, za taką, a nie inną firmę tej przestrzeni, za to, że tak pięknie nas prowadziłaś, nakierowywałaś na istotne sprawy, wyłapywałaś niuanse, każdego traktowałaś indywidualnie, każdy był tak samo ważny.. Dzięki Tobie mogliśmy skonfrontować się w własnymi lękami, przekonaniami, które nie zawsze nam służyły w drodze do rozwoju. DZIĘKUJĘ

Ania

Będziemy pracować nad następującymi zagadnieniami:

 • Model biznesowy

 • Sprzedaż i wychodzenie z moim produktem i usługami

 • Ja w biznesie, czyli jaki jest mój geniusz i co mnie ogranicza

 • Moje przekonania i wartości

 • Zarabianie i energia pieniądza

 • Rozwój i ekspansja mnie i mojego biznesu.

 • Moje efekty i realizacja moich celów

Zdecydowanie to nie jest program i praca o fruwających wizjach

Decydując się na ten program wchodzisz w konkret i działanie. Choć także spodziewaj się efektów Twojej subtelnej kreacji.

Będziesz blisko siebie i przyjrzysz się takim programom w sobie, o których nie miałaś/-eś pojęcia.

Jest on tak zorganizowany abyś miał/-a efekty i serio pofrunął/-a  na skrzydłach swoich potencjałów i rozbłysł/-a, lecąc dalej w świat osiągając sukcesy i wspierając najlepiej swoich klientów.

Jak wygląda nasza praca

Zaczynamy od audytu Twojej firmy

Tydzień po tygodniu będziemy cyklicznie poruszać nowe tematy.

Będziesz pracował/-a z zadaniami i Twoimi osobistymi celami, które będziesz cyklicznie podsumowywał/-a.

Na spotkaniach osobistych będzie praca na przekonaniach oraz praca mastermindowa. Będziemy opierać się na wspólnym dzieleniu sprawami, burzy mózgów, inspirowaniu siebie i pomocy innym.

Nasze spotkania będą zdecydowanie tymi, które przeplata konkret, uziemienie i konsekwentna praca. Nie będą nam też obce rozmowy o energii, duszy i intencjonalnym kreowaniu rzeczywistości.

W grupie jest zawsze moc. Sam/-a się przekonasz jakie mamy możliwości, kiedy możemy spojrzeć na siebie, swoją firmę z dystansu, innym okiem i wyjść poza swoje schematy.
A wszystko to w lekkości, przyjemności z serca, radości i konkrecie osadzonym na efektach.
Tą przestrzeń będzie tworzyć każdy z nas: Ja, Ty i My razem. Zawsze jest inaczej, właściwie i wyjątkowo.

Ja gwarantuję Tobie moje zaangażowanie, otwartość i danie z siebie tego, co najcenniejsze będzie na dany moment dla Ciebie. Z ogromną radością podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim zwrócę uwagę na Ciebie i to, co teraz dla Ciebie ważne.

Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:
naprawdę się angażujesz i bierzesz odpowiedzialność za siebie i swój biznes,
wiesz czego chcesz i masz swoje intencje na tą pracę,
chcesz także pomagać i wspierać,
bliskie Ci są wartości szacunku do siebie, innych, pracy z serca i wpierania innych osób,
chcesz od życia i Twojego biznesu więcej.
Ten program nie jest dla osób, które:
Narzekają i rewolucjonizują zmiany walką
Stoją w swoim bezpiecznym stałym miejscu strefy komfortu.
Za swój cel biznesowy mają „dorobienie się na innych”.
Działają nielegalnie czy nieuczciwie.
Widzą zewsząd ograniczenia i problemy.
Nie będzie to także przestrzeń „kółka wzajemnej adoracji” i poklepywania się po ramieniu

„Potencjał wszystkich rzeczy przypomina diament:
– diament to najczystsza substancja w świecie materialnym; D najbardziej przezroczysty, najczystszy kamień; gdyby zrobić wielką szybę z diamentu klasy D to byłaby ona niewidoczna tak bardzo jest czysta ta substancja => potencjał sukcesu jest wszędzie, jest dookoła nas, zawsze; każda osoba czy przedmiot go zawiera. Ten właśnie potencjał, gdy go ujarzmimy na pewno zawiedzie nas do osobistych i zawodowych sukcesów. Ironią naszego życia jest fakt, że chociaż ten potencjał przenika wszystko i wszystkich wokół nas, pozostaje dla nas niewidoczny: po prostu nie umiemy go zobaczyć. Tak więc celem Diamentowego Ostrza jest nauczyć nas widzenia tego potencjału.

– ukryty potencjał, o którym mówimy, jest czymś zupełnie absolutnym, w takim sensie, w jakim nie może być żadna rzecz materialna. Jest on najwyższą naturą każdej rzeczy, jest absolutną prawdą, zawartą w każdej osobie czy przedmiocie. Twardość diamentu jest w rzeczywistości bliższa absolutowi niż jakakolwiek rzecz we wszechświecie. Ma on najwyższą twardość, jaka może istnieć. W taki oto sposób diament jest szczególny na drugi sposób – jako metafora czegoś, co jest rzeczywiście absolutne. Ukryty potencjał wszystkich rzeczy jest tych rzeczy czystą i absolutną prawdą.

– każdy diament – wszystkie diamenty składają się z takiego samego prostego węgla powiązanego w takie same struktury atomowe. Oznacza to, że każdy najmniejszy okruch diamentu, aż do poziomu pojedynczych cząsteczek, jest zbudowany wewnątrz tak samo jak inny diament. Ukryty potencjał wszystkich rzeczy – ta właściwość rzeczy, która może nam zapewnić sukces na wewnętrznym jak i zewnętrznym poziomie – jest jak diament. Potencjał w każdym przypadku, każde pojedyncze wystąpienie ostatecznej natury (każdej rzeczy) jest dokładnie takie samo jak wszystkie pozostałe. Potencjał w każdym pojedynczym przypadku jest tak samo czysty, tak samo rzeczywisty, jak każdy inny przejaw tego potencjału.”

Gesze Michael Roach ” Diamentowe ostrze”

Czasem trudno oddać w słowach czym są Diamentowe Biznesy i jaki mają magiczny wpływ.

Dlatego przytoczę słowa uczestników. Czym dla nich był ten program, jak im było i co się zadziewało.

Mieliśmy piękną okoliczność porozmawiać szerzej, bo zrobiliśmy nagrania naszych spotkań.

Zapraszam Ciebie do odsłuchania.

Wywiad z Anną Stawczyńską

Wywiad z Martą Zielińską.

Pytanie jest jedno: czy wchodzisz z nami na pokład?

Jeśli tak, to czekam na Twoje zgłoszenie. Podejmij tą decyzję.

Na zgłoszenia czekam pod adresem mailowym: anita.iwaniak@assesoria.pl

Pierwsze spotkanie zaczynamy online na google meet 09.05.2022.

Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek przed południem. 

Cały harmonogram zostanie podany drogą mailową.

Do zobaczenia, Anita Iwaniak