Być może nie raz przymierzałaś/eś się, aby praktykować jogę
Być może byłaś/eś już na jodze, ale potem zawsze coś wypadało i przestałaś/eś chodzić
Być może praktykowałaś/eś jogę w domu online

Jednocześnie nie czułaś/eś takich efektów jakich potrzebujesz. Brakowało Ci motywacji i czasu.

Jeśli chcesz serio poczuć niezwykłe efekty jogi dla siebie to zapraszam Ciebie na zamknięty Kurs jogi od podstaw.

Co zyskasz dla siebie dzięki temu kursowi?

 • Odzyskasz dobrą energię i samopoczucie

 • Poczujesz fajne, swoje ciało, w którym pojawi się więcej życia i chcenia

 • Twoje ciało stanie się bardziej gibkie, elastyczne a jednocześnie silne

 • Zyskasz więcej spokoju i rozluźnienia

 • Joga poprawi Twoją koncentrację i uważność a to wpłynie na Twoją efektywność i jakość życia

Kurs jogi od podstaw to praca w kameralnej grupie, a dzięki temu|:

Utrzymasz regularność i motywację

Zwiększasz zakres swoich ruchów i robisz postępy. Efekty pojawiają się nie tylko w ciele, ale widoczne w zdrowiu oraz umyśle

Tworzysz solidne podstawy praktyki dzięki, prawidłowym technikom wykonywanych asan i wiedzy o jodze

Dostajesz moją indywidualną uważność na Ciebie i dopasowane korekty

Jesteś częścią wartościowego otoczenia osób, które wzajemnie wpływają na swój rozwój osobisty, Twoje postępy mnożą się.

mentorka dobrostanu w biznesie

Jak wygląda ten kurs?

 • Kurs ma 15 spotkań, każde po 90 min. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach 18:30 -20:00.

 • Czas trwania to 09.05- 27.06.2024

 • Spotkania dopasowane do poziomu osób na zajęciach i mają swoją zaplanowaną strukturę.Przekazywana wiedza dotyczy zarówno technik wykonywanych asan oraz podstaw teorii jogi, medytacji, pracy z oddechem.

 • Każda sesja zbudowana jest z krótkiej medytacji, przygotowania do asan, właściwych asan oraz relaksacji połączonej z wizualizacją, graniem na instrumentach.

 • Ćwiczenia każdego miesiąca są skoncentrowane na innych partiach ciała a zajęcia się różnorodne. W trakcie praktyki wykorzystujemy takie pomoce jak wałki, koce, kostki, paski, dzięki temu możemy pozostać w pozycji głębiej, dłużej i dopasować do siebie.

 • Koncentrujemy się także na nauce praktyki własnej, aby uczestnicy robili jogę w domu, są nawet zadania domowe ????

Dla kogo jest ten kurs?

Dla Ciebie – jeśli podejmiesz taką decyzję i się zaangażujesz
Tutaj nie ma rozmowy rekrutacyjnej i warunków jakie musisz spełniać to możesz już odpuścić ????
Nie trzeba się przygotowywać
Nie ma żadnych ocen, porównań – tutaj każdy praktykuje z miłością dla siebie.
Możesz zacząć od teraz.

Zapraszam Ciebie, jeśli chcesz coś zrobić dobrego dla siebie, ja będę Ci z radością towarzyszyć.

Cena kursu jogi od podstaw: 470 zł

Gdzie:

Kurs odbywa się w Samanya studio jogi i harmonii w Łagiewnikach, przy ulicy Jedności Narodowej 30.
Jest to magiczne miejsce, 130 mkw przestronnej sali z widokiem na góry Sowie i Ślężę. Mamy do dyspozycji wszelkie pomoce jogowe oraz maty.
Miejsce z dusza i dobrą energią. Do dyspozycji szatnia, 2 łazienki i przytulny kącik na nasze rozmowy przy kubku napoju.

Sprawdź jak wygląda kurs tydzień po tygodniu:

kurs jogi
kurs jogi

Zobacz, jak wygląda nasza przestrzeń

Co mówią uczestnicy o naszych zajęciach jogi:

„Moja przygoda z praktyką jogi u Anity Iwaniak rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku. Miałam to szczęście, że w małej, kameralnej grupie prowadzonej przez Anitę zwolniło się miejsce, które – dzięki pomyślnym wiatrom – udało mi się zająć.
Nasze czwartkowe spotkania to fantastycznie spędzone dwie godziny w ciągu całego tygodnia zapełnionego pracą i innymi obowiązkami. Moja frekwencja wynosi praktycznie 100%, bo nie wyobrażam sobie z błahych powodów odpuścić zajęcia.
Każde spotkanie jest spójną całością, któremu przyświeca określony cel. Zajęcia opuszczasz z poczuciem wartości dodanej dla twojego ciała i ducha. W trakcie praktyki dzieje się wiele dobrego dzięki pracy z ciałem, pokonywaniem ograniczeń i odkrywaniem swoich możliwości. Nigdy nie jest monotonnie. Spotyka nas wiele przyjemnych niespodzianek, które zapewnia nasza prowadząca: a to jakiś auto-masażyk z olejkami lub piłeczkami, a to dzikie tańce. Ogromnym atutem jest przygotowanie sali do zajęć, poprzez wypełnienie jest cudownym aromatem i nastrojowym światłem.
Anita bardzo dba o nasz komfort i dobre samopoczucie podczas praktyki. Ważne jest dla niej to, abyśmy wyciągnęły z zajęć jak najwięcej dobrego dla siebie. Każda z nas może liczyć na indywidualne podejście, zadbanie o własną wygodę i bezpieczeństwo.
Wszystkie te cechy powodują, że zachęcam każdego do stanięcia na macie razem z Anitą. Nie pożałujecie.”

Agata

„Zawsze uważałam ,że yoga nie jest dla mnie,bo moje ciało nie jest elastyczne i nigdy nie będę w stanie wykonać choćby jednego ćwiczenia. Nie pociągała  mnie tez stateczność jaka występuje w yodze. Za namową koleżanki trafiłam na zajęcia …i jestem tam obecna do dziś,ciesząc się na każde nadchodzące zajęcia. Wspaniała jest możliwość wspierania się paskami i klockami podczas ćwiczeń, bo to pozwala rozpocząć drogę z yogą każdemu. A z zajęć na zajęcia Twoje ciało otwiera się coraz bardziej i zaczynasz wykonywać pozycje, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. A co najważniejsze zajęcia pozwalają zatrzymać się i w końcu dostrzec siebie – bo każdy z nas biegnie a zajęcia nauczyły mnie przechodzi przez życie świadomie. Wyciszyłam złe emocje a ten czas na przepalanie tego co przeraża, przekułam w uważność i radość z rzeczy,których nie dostrzegałam na co dzień.A teraz to widzę i czuję, bo zajęcia z yogi to nie tylko zdrowie dla ciała ,ale też wspaniałe wsparcie naszych umysłów i zmysłów 🙂 „

Ela

„Z całego serducha polecam zajęcia u Anity, jej wiedza , zaangażowanie oraz poczucie,że jest się w 100% zaopiekowanym robi wrażenie.Zawsze po zajecieciach wychodzę z mega pozytywna energią,uśmiechem na twarzy i poczuciem ,że mogę więcej.Nie mogłam lepiej trafić.Tam dzieje się MAGIA.”

Ilona

„Z całego serca polecam zajęcia z Anitą. Zabierze Cię w takie miejsca, o których nie miałeś/miałaś pojęcia. Każde zajęcia są inne. To nie jest joga typu A, typu B, to joga tu i teraz, wielowymiarowa. Polecam każdemu!”

Asia

„Z Anitą to coś więcej niż Joga! Długo chodziłam koło jogi i wiedziałam, że chcę najpierw spróbować i przekonać się, że to coś dla mnie. Sprawdziłam nawet nagrania na yt „dla początkujących”, ale z początkującymi nie miało to wiele wspólnego za szybko, bez zatrzymania i wytłumaczenia jak i dlaczego ciało powinno być w takiej pozycji a nie innej. >> Skorzystałam z kilku indywidualnych lekcji pod okiem Anity i to okazał się idealny początek. W moim tempie, dopasowany do moich możliwości, z uważnością i przede wszystkim z konkretnym wytłumaczeniem i pokazaniem. Potem dołączyłam do zajęć grupowych Przemiłowie i to już jest cudowne doświadczenie – coś więcej niż joga! Zaczynamy i kończymy kręgiem, gdzie jest przestrzeń na podzielenie się swoimi potrzebami na ten moment. Za każdym razem inaczej, eksplorujemy różne światy naszego ciała. Czasem bywa też zaskakująco, ale o tym.. ciii Najlepiej jak doświadczysz sama   Z Anitą, jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych”

Magda

„Magic Yoga. Prowadzona z wielką pasją i mega podejściem.  Każdemu bardzo polecam, to jest najlepsza joga jaką można sobie wyśnić.”

Kasia

Być może wahasz się aby przyjść na zajęcia bo słyszysz w głowie takie myśli

To bardzo dobrze się składa, bo ciało w trakcie praktyki jogi nabiera elastyczności i sprawności. Na jodze nie jest naszym celem aby osiągać jakieś wielkie zakresy. Liczy się doświadczanie i bycie w pozycji. Różnego rodzaju pozycje, rozciągnięcie przychodzi z czasem  jako przyjemny efekt.

Zajęcia, które prowadzę dostosowuję zawsze do poziomu grupy. Nie ma w naszej przestrzeni jakiejś oceny czy porównań.
Pytanie też zawsze jest takie co znaczy być przygotowanym i kiedy nastąpi ten moment. I jak długo zamierzasz odwlekać?

A to tutaj możesz się niesamowicie zdziwić. Rzucam Ci wyzwanie 🙂 chodź i sprawdź jak można też na jodze dostać zadyszki i się spocić.
Odnośnie nudy, to jest jedno z częstych przekonań jakie słyszę i sama mówiłam. Z mojego doświadczenia, jest to początkowa reakcja umysłu, który wciąż chce gdzieś godzić aby tylko nie spotkać się bliżej ze sobą i nie zapanować nad tymi zniecierpliwieniem. Joga jest idealna aby się zaciekawiać swoim ciałem i sobą. Pucie nudy znika systematycznie i pojawia się inne życie.

Kto prowadzi ten kurs?

Od kilku lat jestem nauczycielem jogi, technik relaksacyjnych i pracy z ciałem i mindsetem Jestem zakochana w jodze od przeszło 17 lat. Tą miłością obdarowuje inne osoby.
Inspiruje, jak można czuć się dobrze ze sobą i chodzić na co dzień z uśmiechem od ucha do ucha.
Ukończyłam warsztaty i kursy jogi pod opieką polskich nauczycieli, takich jak Jurek Jagucki, Konrad Kocot, Marianna Gutterwil, Paulina Stróż a także zagranicznych, jak Sharat Arora. Miałam także cudowną przyjemność uczyć się jogi u ks. Joe Pereiry w Indiach i Polsce. Stale pogłębiam swoją wiedzę, aktualnie absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego
Ważne jest dla niej, że uczy jogi poprzez praktykę i czucie. Wszystko czym się dzieli jest poparte doświadczeniem i sprawdzeniem jak to działa. Z radością spotyka się z nowymi osobami na macie i jest wdzięczna, że ma zaszczyt patrzeć, jak joga daje tyle piękna. Lokalnie organizuje zajęcia pracy z ciałem, tańcem oraz spotkania z biznesem, bo także jest mentorką biznesu. Od kilkunastu lat na ścieżce biznesowej.
Prowadzę zajęcia wedle swojej autorskiej metody nauczania. Swoje doświadczenia zdobyłam praktykując jogę Iyangara. Łączę elementy astanga jogi, soma jogi, hatha jogi.
W praktyczny sposób uczę medytacji, pranajam oraz wszelkich elementów oczyszczania ciała. Celem jej praktyki jest, aby odzyskać poczucia więcej życia w ciele, radości, uważności i bystrości umysłu.
Zapraszam Ciebie z serca do tej przestrzeni czułości, miłości i zadbania o siebie.
Anita Iwaniak
joga

PS. już się jaram na nasze spotkanie z jogą i życiem na macie.
PS.Coś Ci jeszcze powiem, jak doczytałaś/-eś do końca ???? Nie zdziwisz się jak na zajęciach naszych będą różne niespodzianki takie jaki tańce hulańce, masowanki, czytanki dla Ciebie, pyszki z kakao.