Zapraszam Ciebie Kochana na magiczny wyjazd z jogą
na chwilki dla samej siebie, na czas dla Twojego ciała i ducha.

– cudowny dzień przyjemności i ukojenia tylko dla Ciebie –

Zapowiada się czas radości i lekkości z innymi kobietami.
Będą rozmowy, śmiechy, dbanie o siebie.
Gwarantuję Ci, że kiedy przyjedziesz i zmienisz przestrzeń, to po tych kilku godzinach wyjedziesz jak po wakacjach na Malediwach.
Zapraszam Ciebie do poczucia jakość tego czasu.

Dzięki temu wyjazdowi:

joga warsztat
  • Zmienisz przestrzeń i odpocznie Twoja głowa i ciało

  • Zadbasz cudownie o ciało i wyciszysz umysł

  • Poznasz inne wspaniałe kobiety

  • Naładujesz swoje baterie pozytywną energią

  • Wrócisz do domu wypoczęta i będziesz emanować spokojem i radością dla innych 

Z radością ugoszczę na tym wydarzeniu szczególnie  te kobiety, które są mamami i którym tak trudno wyrwać się na dłuższe chwilki i wyjazdy.
My mamy, czasem tak mamy, że częściej dajemy innym a zapominamy o sobie. Mamy na to niezliczone wymówki aby nie zrobić czegoś dla siebie. A to zmęczenie, a to brak czasu czy brak opieki nad dziećmi.
Znam to doskonale, dlatego stworzyłam taką ofertę, która będzie odpowiadała na potrzeby innych mam.
Być może znasz takie sytuacje, kiedy potrzebujesz powoli oddychać i liczyć do 10.
Czujesz się po prostu zmęczona i przytłoczona wszystkim obowiązkami w domu.
Być może czasem uciekasz do łazienki albo na dwór aby się uspokoić i zebrać myśli.
A być może bywa tak, że kiedy po południu gdzieś wychodzisz, to masz wyrzuty sumienia bo w tym czasie nie jesteś z rodziną.
Myślę, że to znajome i normalne dla większości z nas: mam.

Przeczytaj co piszą inne kobiety o takich wspólnych wyjazdach z jogą:

Było mi bardzo dobrze, był plan ale każda z nas dostosowywała wg swoich potrzeb. Opcja skorzystania z dodatkowych dobroci dla siebie-masaż, misy – MEGA! Mówię to ja, która była na kilku takich wyjazdach. Co było jeszcze ważne – jedzenie… Mhmmm… Tu chyba nie muszę się rozpisywać, co najwyżej rozpływać. A najważniejsze – MY- krąg kobiet tworzących spójną całość, wspierający się.

Asia Lech

Przyjechałam z wieczna pracą i sobą gdzieś z boku, z poczuciem, że coś do mnie przyjdzie, pokieruje dalej. Wyjechałam z docenieniem siebie i radością bycia ze sobą, z jasnością że zachowanie równowagi praca-rodzina-ja jest moim priorytetem. Wyjechałam z radością, że dałam sobie przyzwolenie na randkę ze sobą. Wyjechałam z pewnością, że pozwalam się prowadzić i to prowadzenie czuję całą sobą. Zaskoczyło mnie to co uwolniło się podczas tańca spontanicznego, nie miałam pojęcia, że aż takie emocje przez lata skrzętnie uklepałam. Zaskoczyło mnie, że tak bardzo spodobała mi się joga i że można bez mięsa 😉
Ważne dla mnie była każda chwila, cały wyjazd i ciężko wybrać to jedno.

Marta

Ważne było dla mnie to, ze mogłam spędzić czas w pełnym kontakcie ze sobą. Czułam otwartość i dobre intencje pozostałych dziewczyn. Zaskoczyło mnie jedzenie (pozytywnie!)
Jestem bardzo wdzięczna za świetną organizację, z optymalną  proporcją czasu wolnego do warsztatów i zajęć w grupach, za wspierającą atmosferę i przestrzeń, w której poczułam się całkowicie bezpiecznie. Spędziłam wspaniałe chwile w gronie cudownych kobiet. Dziękuję i do zobaczenia!

Kornelia

Podobał mi się plan wyjazdu, dużo ciekawych zajęć, dbałość o szczegóły, dbałość o nasze dobre samopoczucie i komfort. Podobała mi się atmosfera miejsca, piękne otoczenie. Wszystko mi pasowało. Ciepło wspominam rozmowy z poznanymi dziewczynami, wygenerowałyśmy dużo pozytywnej energii. Przed oczami mam kolory, złoty, ogrzewający i niebieski, ochładzający. Wszystko w równowadze. Do tego śnieg, góry, czego chcieć więcej?

Agata

Moja propozycja dla Ciebie:

Zniknij na kilka godzin z domu, właśnie po to aby naładować swoje baterie.

Bo kiedy dzieci udadzą się do przedszkola, żłobka czy szkoły, Ty na spokojnie możesz pozwolić sobie na błogi czas samej ze sobą.

Gwarantuję Tobie, że kiedy wrócisz po kilku godzinach do domu, to będziesz czuła się jak po wyjeździe na Malediwy. Sama zobaczysz jak partner będzie się dziwił, że tak pięknie wyglądasz. Nawet dzieci poczują jak bije od Ciebie pozytywna energia i zaczną z lekkością współpracować J Tak to po prostu jest, że kiedy mama jest szczęśliwa to i dzieci i cała rodzinka.  Rachunek jest prosty: zawsze się opłaca dla wszystkich.

Oczywiście ta przestrzeń jest nie tylko dla mam. Jeśli Ciebie Kochana ten wyjazd woła to oczywiście daj go sobie.

Kiedy: 08.03.2022 , godziny 9-15

Cena: 440 zł
Uwaga: jeśli zaprosisz koleżankę i pojedziecie razem to obie dostajecie zniżkę 10%

Gdzie: Hotel Dębowy, ul. Korczaka 1, Bielawa
Przepiękny hotel, który otoczony jest dziesięciohektarowym parkiem u podnóża Gór Sowich. Idealne miejsce na spacer i wyciszenie. Szczegóły miejsca znajdziesz bezpośrednio na stronie: https://www.hoteldebowy.pl/.

Zobacz relację jak może być pięknie

Co  jest dla Ciebie w ofercie:

Dołącz do Nas i daj sobie czas relaksu i przyjemności.

Pozwól sobie na ten wyjazd :

  •  a ugościsz się w luksusowym hotelu u podnóża gór Sowich

  •  zrelaksujesz ciało dzięki praktyce jogi oraz pobycie w saunarium

  •  wyciszysz umysł dzięki spontanicznemu tańcowi

Wchodzisz ze mną?

Jeśli tak, to czekam na Twoje zgłoszenie. Podejmij tą decyzję i przybywaj.

Warunkiem rezerwacji jest wysłanie zgłoszenia i wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 200 zł.Wszelkie dane do przelewu zostaną podane mailem.

Do zobaczenia.